2.El Araba Ararken


Arabasatan.com 2. el araba için en doğru, en iyi adrestir. Sitede ilan ver, ilan ara, galericiler, iletişim, yardım, araba bilgiler gibi çok farklı bölümler vardır.
İlan ver bölümünde, ilan vermek isteyen, arabalarını satışa çıkarmak isteyenler için ücretsiz hizmet sunuluyor. 2. el araba satışı yapmak için ilan ver bölümü çok kullanışlı. Özel tasarımı ile sizlere bireysel ve kurumsal üyelik seçenekleri sunuluyor. Eğer kurumsal üyelik alıyorsanız kendinize özel bir galeri sayfası oluşturabilirsiniz.
2. el araba almak istiyorsanız, bunu yapmak, istediğiniz arabayı bulmak çok kolay. Marka, model, renk, kasa, yakıt, şehir ve benzeri çok farklı seçenek ile araba ilanı aramak ve istediğiniz araba seçeneklerini incelemek çok kolay. İlan ara bölümünde o kadar farklı detaylar düşünülmüş ki, araçların donanımlarına kadar seçip arama yapabilirsiniz. Popüler ilanlara göz atıp, dilediğiniz 2. el araba seçeneklerini inceleyebilirsiniz.
Galericiler sayfası, kurumsal üyelik alan üyelerimizin kendilerini tanıttıkları sayfaları gösteriyor. Burada adres bilgilerini inceleyebilir, galeri arayabilirsiniz. Kurumsal ve profesyonel iş yapan galeriler ile iletişime geçebilirsiniz.
Sitede detaylı arama yapmak, ilan vermek, ilan almak çok kolay. Bütün bunları yaparken, herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, araba yardım bölümünden çok sorulan soruların cevaplarını okuyabilirsiniz. Eğer sorunuza yanıt bulamazsanız, herhangi bir problem ile karşılaştığınızda, iletişim adresinden site yönetimi ve editörler ile irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Bilgiler