Karabük Modifiye Fuarı

Modifiye tutkunları Karabük’te buluşuyor.

    Bir  yaşam tarzına  ve tutkunları için bir sevdaya dönüşen modifiye, otomotiv teknolojisinin de gelişmesiyle birlikte  hızla gelişmekte ve her geçen gün farklı modifiye sistemleri keşfedilmektedir. Modifiyeye  gün geçtikçe ilgi artarken  yollarda daha çok modifiyeli araca rastlamaktayız. 

   Modifiye, öyle bir tutkuya dönüştü ki, bugün çok sayıda modifiye kulübü, derneği, internet sitesi ve sosyal medya platformları bulunmakta, modifiye severler bu platformlarda buluşarak araçlarını sergileyip  modifiye bilgilerini paylaşmaktadır. Bütün bunların yanında bir de modifiye tutkunları yerel modifiyeli araç fuarları da düzenleyerek bu paylaşımlarını daha da çoğaltmaktadırlar.

   Karabük Modifiye de, modificiyelerin bir araya gelebileceği modifiyeli araç sahiplerinin araçlarını sergileyebileceği, modifiye severlerin modifiyeli araçları görüp inceleyebileceği  bir fuar düzenliyor.

  Fuar kapsamında en beğenilen üç araca kupa ve plaket verilecek. Fuarda müzik, dans ve çeşitli etkinlikler yer alırken, Fuara ayrıca modifiyecilerin  yakından tanıdığı E30 Güzeli Şükran AKAY da katılarak renk katacak. Fuara bazı otomobil fimalarıyla, jant firmaları da katılacak. Tüm modifiyecilerin ve modifiye tutkunlarının gerek araçlarıyla gerekse araçsız katılabileceği Fuar, 15 Ekim  2011’de 13.00-16.00 saatleri arasında Karabük Cuma Pazarı Kapalı Oto parkında gerçekleştirilecektir. Fuara katılacak araçların kayıt yapmaları gerekmektedir.

Kayıt için: 05435053759

Diğer Bilgiler